b1

 کلینیک تخصصی و فوق تخصصی ارتودنسی دکترهومن زرنگار متعهد به ارایه بهترین خدمات درمانی متناسب با آخرین پیشرفتهای ارتودنسی می باشد .

تلاش می نماییم هر بیمار در زمان مربوط به خود معاینه گردد. درمان در کلینیک در محیطی کاملا دوستانه و آرام انجام می شود. با وجود تلاش ما، انتظار شما در کلینیک به خاطر دقت در درمان بیماران قبل از شماست .بدیهی است این دقت در مورد شما نیز لحاظ می گردد.

با این وجود تلاش نموده ایم با ارایه آموزش های لازم درباره ارتودنسی همراه با نمایش مناظر زیبا ، لحظات مفیدی را برای شما فراهم کنیم.

آموزش نکات ضروری درمانها همراه با رعایت آنها توسط بیمار ، در موفقیت درمان بسیار موثر و ضروری است. برای این منظور در کلینیک تخصصی ارتودنسی دکتر هومن زرنگار آموزش های لازم به صورت نرم افزار آموزشی چندرسانه ای برای بیماران تهیه گردیده است که بیمار با مراجعه به آن می تواند آموزش های لازم را مشاهده نماید.

یادآوری می نماییم : دستگاههای ثابت و متحرک استفاده شده در این مطب برای درمان بیماران از بهترین نمونه های خارجی است.

ما برای پاسخگویی به سولات شما همواره در دسترس هستیم.

 دکترهومن زرنگار دارای 3 کلینیک تخصصی ارتودنسی وفوق تخصصی سندرم های کرانیوفاسیال درزعفرانیه(مقدس اردبیلی) ، میرداماد و سعادت آباد هستند که با توجه به موقعیت خود و سهولت دسترسی می توانید به هریک از این مراکز مراجعه نمایید.